Alexis věž C 142

Produkt nemá žádné parametry.

• Moc se mi figurka líbí
    • Málo drží jednotlivé díly u sebe

Uý bych si ji asi nekoupila, ale dítěti se líbí a to je podstatné.

• Pěkně spracováno.
    • Dobrá barevnost.
    • Méně nebezpečné jako u podobných typů skládaček

Výrobek je vhodný i do domácnosti s více dětni, méně nebezpečný. Není uprostřed tyčka na kterou se navlékají kroužky, ale každá část má jem malé výstupek - drží jen kroužek nad sebou.
    Viděla jsem poprvé takové provedení a nadchlo mě.

• Kvalitní dřevěná hračka

Dřevo je dřevo.Jako dítě jsem měla také takovou berušku.Nostalgie.

Produkt nemá žádné parametry.

EDUKAČNÍ DŘEVENÁ HRAČKA BABY MIX.

Rozvíjí zrak, sluch i koordinaci a manuální zručnost dítěte.

Učí rozpoznávat barvy.

Rozvíjí dotykové smysly.

Hračka je vyrobena z kvalitního dřeva.

Velikost - výška cca 14cm. 1. Jakost.

• Moc se mi figurka líbí
    • Málo drží jednotlivé díly u sebe

Uý bych si ji asi nekoupila, ale dítěti se líbí a to je podstatné.

• Pěkně spracováno.
    • Dobrá barevnost.
    • Méně nebezpečné jako u podobných typů skládaček

Viděla jsem poprvé takové provedení a nadchlo mě.

• Kvalitní dřevěná hračka

Dřevo je dřevo.Jako dítě jsem měla také takovou berušku.Nostalgie.