Bino Hrací puzzle na desce zvířecí hlasy

Druh
puzzle
Věk od
2 let
Určení
pro kluky a holky

• , zakoupeno v Fonetip.cz

Výhoda produktu je, že dítě zaujme zvířecími hlasy. Baví ho zvířátka vytahovat , při zandávání čeká s radostí na zvuk. Zvířátka jsou na obrázcích roztomilá....

Nevýhoda je, že z počátku výrobek nefungoval, - poté "se rozchodil" a nyní funguje. I když někdy kohout zakokrhá jen tak, sám od sebe, nebo občas některé zvířátko mlčí....Chtěla jsem reklamovat, - reakce obchodu byla velmi vstřícná. Vzhledem k vývoji k lepšímu, zatím nereklamuji.

• obrázky a zvuky pěkné
    • po rozbalení a prvním vyzkoušení jsem zjistila, že hračka nefunguje tak, jak by měla. Když dám patřičný tvar do místa vkladu, zvuk se vůbec neozve, nakonec se mi o půlnoci stalo, že začala všechna zvířátka dělat zvuky najednou z ničeho nic. Věřím, že jde jen o vadný kus

jelikož jsem tento produkt dostala jako dárek pro dceru od sestry, která ale bydlím přes půl repubiky, nebudu nefunkčnost dárku řešit. Jen doufám, že to byl jen jeden vadný kus a nejedná se o "šmejdovskou" výrobu společnosti obecně

• Zajimavy napad

Věk od
2 let
Určení
pro kluky a holky

Dřevěná dětská vkládačka s úchytkami se sedmi veselými zvířátky. Po vložení dílku do vyfrézovaného otvoru se ozve charakteristický zvuk zvířátka.

Tloušťka desky 16 mm.

Všechny hračky značky BINO mají zdravotní atest a splňují tak všechny normy EU.

Rozměr složeného puzzle 30 x 22 cm

4zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v Fonetip.cz

• obrázky a zvuky pěkné

• Zajimavy napad
    • Nektere zvirata maji dost neverny zvuk, hlavne kun zni uplne jinak

Snad doporucuji

• , zakoupeno v JoJoHračky.cz

• Skvělé rozvíjení učenlivosti dětí.
    • Mohlo by to být trochu hlasitější, člověk musí opravdu nastražit uši, aby něco slyšel.

Čekala jsem trochu víc, jde tam o zvuk, a ten tu moc není slyšet, juinak je hračka hezká.

• , zakoupeno v Hračkárna.cz

• Krásné barevné provedení
    • Problémy s funkčností na nedostatečném světle

Pro malého jsem chctěla hračku ze dřeva, neboť jsme nějací zavalení plastem, ale musím říct, že mne funkčnost poněkud zklamala - pokud se v místnosti svítí méně (na lustru máme 5 žárovek, tak pokud svítíme pouze 3) a nebo je oblačno za běžného bílého dne, vkládačka nefunguje - třeba to je jen vadný kus, ale zatím jsem nepřišla na to, jak malému vysvětlím, že si s touto hračkou může hrát jen za zcela jasného bílého dne a to nejlépe na sluníčku. Přemýšlím o vrácení a náhradě plastem, což mne velmi mrzí.

• , zakoupeno v 4kids.cz

• má převážně funkci vkládání obrázků
    • vynechávají zvuky

když tam nejsou vloženy obrázky tak to samo od sebe dělá zvuky

jde málo slyšet

• , zakoupeno v 4kids.cz

• toto zboží už máme vyzkoušené od neteřinek. Moc se jim líbilo, takže jsem neodolala a koupila i pro naší malou.

naučná a pěkně zpracovaná hračka